Запитання|Відповіді

НАЙПОШИРЕНІШІ ЗАПИТАННЯ ТА ВІДПОВІДІ​

Загальні питання

Рекомендуємо вам ознайомитись із відео-інструкцією, як здійснювати оплату за паркування лише в декілька кліків, просканувавши QR-код, який зазначений на інформаційному щиті – https://youtu.be/t6Mraee0DCk
Також наголошуємо, що QR-код потрібно сканувати виключно камерою вашого смартфону чи, при відсутності такої функції, окремим застосунком, який сканує QR-коди (через застосунок Приват24 QR-код не сканується!)

На кожному паркувальному майданчику є встановлені інформаційні щити, де зазначені адреси найближчих терміналів EasyPay, через які можна здійснити оплату готівкою.
Переглянути інструкцію, як сплатити готівкою за паркування через термінал EasyPay, можна за посиланням – https://www.youtube.com/watch?v=6e3aHCbvCSQ

Час паркувальної сесії рахується з моменту здійснення оплати. Якщо ви припаркували ваш транспортний засіб в неробочі години паркувального майданчика і здійснили оплату “наперед”, то час паркувальної сесії розпочнеться одразу з моменту сплати, а не з моменту, коли паркувальний майданчик розпочне працювати. Здійснювати оплату на відведеному паркувальному майданчику слід лише в робочі його години (Пн-Пт з 08:00 – 20:00)

Покрокова відео інструкція по оплаті за паркування через застосунок Приват24 – https://youtu.be/p0FdUvYTXU4

Покрокова відео інструкція по оплаті за паркування через застосунок UNIP – https://youtu.be/7dP-I00teMI

Покрокова відео інструкція по оплаті за паркування через застосунок EasyPay – https://youtu.be/GlM4HAOt9Vw 

Кожен водій має можливість придбати абонемент з паркування, для цього потрібно обрати необхідний термін дії абонементу та зональність.
Станом на зараз актуальні абонементи по часу їх дії:
– денний
– місячний
– квартальний
– піврічний
Зокрема, мешканці, що проживають у будинках, які прилеглі до платного паркувального майданчика, мають можливість придбати пільговий абонемент, що суттєво заощаджуватиме кошти.
Яка вартість абонементів та де їх можна придбати за посиланням – https://parking.lviv.ua/seasontickets/

При здійсненні оплати за паркування необхідно вказати номерні знаки транспортного засобу. Усі букви та цифри мають бути введені відповідно до техпаспорту вашого автомобіля. Послідовність символів та мова введення мають бути згідно техпаспорту! У разі некоректного введення держ номеру – оплата за паркування не зараховується, а на власника транспортного засобу може бути накладено штраф! 

Щоб повідомити про вищеперелічені ситуації, необхідно зателефонувати на гарячу лінію за номером телефону 0 800 303 007. Диспетчери гарячої лінії зафіксують звернення та нададуть відповідь та\або передадуть інформацію відділу з паркування ЛКП “Львівавтодор”.

Щоб повідомити про порушення ПДР, необхідно зателефонувати в поліцію та повідомити про порушення

Здійснити оплату за паркування можна:

 • безготівковою оплатою через смартфон у застосунках UNIP, Приват24, EasyPay
 • зчитуванням смартфоном QR-кодів із посиланням для безготівкової оплати, розміщених на інформаційних щитах в зоні паркувального майданчика 
 • готівковим чи безготівковим способом оплати через паркомат, в зоні паркувального майданчика, які обладнані паркоматами 
 • готівковим способом оплати через термінали EasyPay, розташовані поблизу паркувального майданчика

Якщо у вас закінчується сплачена вартість за час паркування, але ви не маєте можливості повернутись до транспортного засобу, щоб продовжити час паркування, ви можете зробити це дистанційно, використовуючи застосунки: EasyPay, UNIP, Приват24.
Інструкція з оплати – https://parking.lviv.ua/parkingonline/

Згідно з постановою КМУ від 3 грудня 2009 р. № 1342, після закінчення часу паркування, за який сплачено, користувач зобов’язаний звільнити місце паркування або сплатити вартість послуг за користування майданчиком для платного паркування за час фактичного паркування. Допускається безоплатна стоянка транспортного засобу протягом 10 хвилин після закінчення часу паркування, за який сплачено.

Звертаємо вашу увагу, мінімальний час паркування – 1 година. При здійсненні оплати через мобільні застосунки стягується мінімальний платіж  – вартість однієї години.
Важливо! У випадку, коли при оплаті Ви вказуєте тривалість паркувальної сесії менше однієї години, Ви можете користуватись місцем для паркування згідно вказано часу. По закінченню паркувальної сесії, Ви маєте до 10 хвилин для того, щоб звільнити місце паркування або продовжити паркувальну сесію, здійснивши нову оплату.

Кожен паркувальний майданчик, який обслуговує ЛКП “Львівавтодор”, обладнаний згідно чинного законодавства, спеціальними місцями (10% від загальної кількості паркомісць, але не менше одного), які позначені відповідним знаком чи розміткою 1.35. для безоплатного паркування авто, яким керують водії з інвалідністю. Якщо всі відведені місця зайняті , то такі водії паркуються на загальній основі, відповідно, сплачуючи за паркування в повному обсязі.

Перелік діючих паркувальних майданчиків, де оператором є ЛКП “Львівавтодор”, та їх розміщення можна переглянути на інтерактивній мапі за посиланням – https://bit.ly/3hQqAxx

Контроль за своєчасну сплату за послуги паркування у м. Львові здійснюють інспектори з паркування – працівники Управління безпеки міста.

Відповідно, якщо ви хочете дізнатись інформацію щодо вашого штрафу – потрібно зателефонувати на гарячу лінію Управління безпеки міста за номером телефону +380322975644

Не потрібно. Оскільки інспектори з паркування перевіряють наявність оплати за паркування, скануючи номерні знаки на своїх робочих планшетах. Автоматизована система відображає, коли саме здійснювалась оплата та чи взагалі проводилась оплата за паркування.  Але звертаємо увагу, що при оплаті за паркування необхідно вказати саме той паркувальний майданчик, де фактично є припаркований ваш автомобіль, а також при здійсненні оплати за паркування необхідно вказати номерні знаки транспортного засобу. Усі букви та цифри мають бути введені відповідно до техпаспорту вашого автомобіля. Послідовність символів та мова введення мають бути згідно техпаспорту!

У Центрі обслуговування пасажирів на вул. Горбачевського, 10 мешканці Львова, що користуються паркувальними майданчиками ЛеоПарковки – ЛКП “Львівавтодор”, можуть отримати перелік послуг:

— укласти договір на пільговий тариф або пільгові абонементи на паркування для мешканців будинків, прилеглих до паркувальних майданчиків;
— укласти договір на загальний абонемент для паркування на відведених майданчиках;
— укласти договір на абонемент для паркування на спеціально обладнаних майданчиках у 1-й зоні паркування, а саме – “Валова” та “Вернісаж”, а також договір на транзитний проїзд авто через ці майданчики без права паркування;
— укласти договір про надання місця стоянки на пр. Червоної калини; пр. В. Чорновола — вул. Торф’яна.

Пільговий абонемент\тариф мешканця

Згідно ухвали ЛМР №120 від 27.01.2011 року мешканці 1- ї, 2-ї, 3-ї, 4-ї зони мають право здійснювати оплату за паркування із пільгою – 3 грн/год та(або) з використанням пільгових абонементів лише на майданчиках для паркування, безпосередньо прилеглих до житлових будинків, у яких ці мешканці проживають.

У вихідні та святкові дні (після скасування/припинення воєнного стану), а також із 20:00 до 8:00 у робочі дні плата за паркування з мешканців, які мають право на пільгову плату, не стягується. Для отримання пільгового тарифу необхідно звернутися за адресою: вул. Пасіки Галицькі, 7 у відділ з паркування чи у Центр обслуговування пасажирів вул. Горбачевського,10. Для запису необхідно зателефонувати на гарячу лінію за номером 0800303007 та укласти Договір між Мешканцем та ЛКП «Львівавтодор».

Важливо!
Графік прийому мешканців:
вул. Пасіки Галицькі, 7:  Вівторок, четвер 8:30-17:00. Перерва на обід 12:30-13:00
вул. Горбачевського, 10:  Вівторок, четвер 09:00-17:00. Перерва на обід 13:00-13:45

 

Мешканець зобов’язаний надати наступні оригінали документів:

 1. паспорт громадянина України;
 2. свідоцтво про реєстрацію транспортного засобу;
 3. ідентифікаційний код;
 4. документи про право власності на об’єкт нерухомості, який знаходиться в межах і є безпосередньо прилеглим до відповідного майданчика для паркування, або документи, які підтверджують реєстрацію Мешканця за адресою місця розташування відповідного майданчика для паркування, або інший документ, який підтверджує постійне проживання Мешканця за адресою місця розташування відповідного майданчика для паркування
 1. Місто, як орган місцевого самоврядування має право на визначення земельних ділянок (частини вулиць), які згідно ухвали №120 сесії ЛМР від 27.01.2011 року  визначили перелік вулиць проїзної частини, які визначаються паркувальними майданчиками, та виставляються на конкурс для обслуговування.
 2. Департамент міської мобільності та вуличної інфраструктури Львівської міської ради оголошує конкурс на обслуговування паркувальних майданчиків.
 3. За результатами конкурсу підприємство чи компанія, яка виграла конкурс займається ознакуванням згідно Правил дорожнього руху та облаштуванням згідно Правил паркування.

Для оформлення пільгового абонементу\тарифу зареєстрована внутрішньо переміщена особа, яка проживає в будинку, що прилягає до платного паркувального майданчику ЛКП “Львівавтодор”, слід надати наступні оригінали документів:

 • паспорт громадянина України;
 • свідоцтво про реєстрацію транспортного засобу;
 • документ, в якому зазначений реєстраційний номер облікової картки платника податків;
 • документ, що підтверджує постійне проживання за адресою місця розташування відповідного майданчика для паркування (довідка з ЦНАПу або акт про встановлення факту проживання особи від ОСББ чи ЖЕКу).

Так, може. Для цього необхідно надати оригінали документів:

 • паспорт громадянина України;
 • свідоцтво про реєстрацію транспортного засобу + доручення;
 • документ, в якому зазначений реєстраційний номер облікової картки платника податків;
 • документи про право власності на об’єкт нерухомості, підтверджуючі реєстрацію мешканця або інший документ, що підтверджує постійне проживання за адресою місця розташування відповідного майданчика для паркування.

Належний користувач — людина, яка на законних підставах користується транспортним засобом, що їй не належить.

Необхідно надати оригінали документів:

 • паспорт громадянина України;
 • свідоцтво про реєстрацію транспортного засобу (в застосунку Дія або Електронному кабінеті водія) або повідомлення в паперовій формі про внесення відомості належного користувачадо реєстру, засвідчене печаткою сервісного центру МВС ;
 • документ, в якому зазначений реєстраційний номер облікової картки платника податків;
 • документи про право власності на об’єкт нерухомості, підтверджуючі реєстрацію мешканця або інший документ, що підтверджує постійне проживання за адресою місця розташування відповідного майданчика для паркування.

Так, для цього необхідно підготувати наступні оригінали документів:

 • паспорт громадянина України;
 • свідоцтво про реєстрацію транспортного засобу;
 • документ, в якому зазначений реєстраційний номер облікової картки платника податків;
 • документи про право власності на об’єкт нерухомості, підтверджуючі реєстрацію мешканця (дружини / чоловіка) або інший документ, що підтверджує постійне проживання за адресою місця розташування відповідного майданчика для паркування;
 • свідоцтво про одруження.

Якщо мешканець має свідоцтво про реєстрацію транспортного засобу на 2 і більше транспортних засоби, пільга надається лише на один транспортний засіб за вибором мешканця.

Необхідно надати оригінали документів:

 • паспорт громадянина України;
 • свідоцтво про реєстрацію транспортного засобу (за вибором мешканця);
 • документ, в якому зазначений реєстраційний номер облікової картки платника податків;
 • документи про право власності на об’єкт нерухомості, підтверджуючі реєстрацію мешканця або інший документ, що підтверджує постійне проживання за адресою місця розташування відповідного майданчика для паркування;

Якщо мешканець має документи про право власності на об’єкт нерухомості на 2 об’єкти й більше, пільга надається лише на один майданчик за вибором мешканця. Оригінали документів, які слід надати:

 • паспорт громадянина України;
 • свідоцтво про реєстрацію транспортного засоб;
 • документ, в якому зазначений реєстраційний номер облікової картки платника податків;
 • документи про право власності на об’єкт нерухомості (за вибором мешканця).

 Ні, на комерційні приміщення дозвіл на пільгове паркування не передбачено.

Необхідно надати оригінали документів:

 • паспорт громадянина України;
 • свідоцтво про реєстрацію транспортного засобу;
 • документ, в якому зазначений реєстраційний номер облікової картки платника податків;
 • документ, що підтверджує постійне проживання за адресою місця розташування відповідного майданчика для паркування (акт про встановлення факту проживання особи від ОСББ чи ЖЕКу).
Не знайшли відповідь на ваше запитання? Зателефонуйте на гарячу лінію ЛКП “Львівавтодор” за номером 0800 303 007 для отримання консультації.
fapjunk
Free Porn porn Sex